hakkimizda

Kurumsal

Markanıza değer katmak ve tanıtmak amacıyla verdiğimiz tüm hizmetler profesyonel bir çizgide devam etmektedir. Akademi Grafik olarak, firmanızın, şirketinizin ve ticari kuruluşunuzun kurumsal kimliğinin dijital dünyada tanınmasını sağlamak için en kaliteli web tasarımlar ile hizmetinizdeyiz.

Yüzlerce firmanın web sitesini yaparak, ticari kapasitesinin artmasına destek verdik. Yaptığımız sitelerin SEO çalışmalarını üstlenerek, tanınmışlığın sürdürülmesini sağladık. Müşteri portföyü genişledikçe ve ürün çeşitliliği arttıkça kartvizit, katalog ve broşürler ile desteğimizi sürdürdük.

Markanızın sosyal medyada da tanınmasını, dilden dile yayılmasını ve kitlelere ulaşmasını sağlayarak tanıtım için ayırdığınız bütçenin hakkını veriyoruz. Birçok farklı sektörde yaptığımız web çalışmalarımızla bizlere referans olan tüm müşterilerimiz, yapacağımız işlerin teminatıdır.

Müşterilerimizin taleplerini en ince ayrıntısına kadar dinliyor ve not alıyoruz. Her detayın önemli olduğu dijital dünyada hatasız tasarımlar yapmak için seferber oluyoruz. Profesyonel web tasarım denince akla gelen ilk firmalardan biri olmak gerçekten gurur verici. Bu gururu sizlerle paylaşmak ise en güzeli.

Web tasarımını yaptığımız yüzlerce firmayı iş bittiğinde bile takip etmeye ve fikirlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Bizim için “iletişim” bir kez başladığında bitmeyen bir anahtardır. Bu anahtarı kullanarak işlerimizi takip ediyor, aksayan yanlarını onarıyor ve web dünyasında edindiğiniz yeri korumanızı sağlıyoruz.

En modern web tasarımlar ile müşterilerinizin ilgisini çekecek görsel efektleri kullanarak, ziyaretçi dostu siteler yapıyoruz. Bulunduğunuz sektöre uygun renkleri kullanarak, müşterilerinizin sıkılmadan gezinmesini sağlıyoruz.

Kolay ulaşılabilir menülerle müşterilerinizin aklındaki tüm soruların yanıtını web sitenizde bulmasına yardımcı oluyoruz; çünkü biliyoruz ki markanızla ilk tanışmaları web sitenizi ziyaret etmeleriyle gerçekleşmekte.

Markanızın Google tarafından tanınmasını, sevilmesini ve potansiyel müşterilerinize kolayca önerilmesini sağlayarak vizyonunuzu genişletiyoruz.